Bu Güne Kadarki En Kişisel Teknoloji.

“Kişisel Teknoloji” slogan ile yola çıkan Apple, teknolojiyi daha erişilebilir, daha kişisel ve daha faydalı hale getirmeyi hedeflediklerini söylüyor.

196219-640Evet şimdi, insanların teknolojiyle olan ilişkisinde yeni bir döneme imza atılıyor. Apple Watch, bugüne kadar üretilen en kişisel teknoloji ürünü. Çünkü tıpkı bir elbise gibi, üzerinizde şık bir şekilde taşımanız için dizayn edildi.

 Kusursuzca dakik bir saat.

Yıllarca, “kaliteli saat” kelimesini her işittiğimizde, zamanı dakikası dakikasına mükemmel bir şekilde doğru gösteren bir saat düşündük. Tıpkı Apple Watch gibi. Apple Watch, zamanı en fazla 50 milisaniyelik sapmayla dünya zaman standartlarında gösterebilmek için, akıllı telefonunuz ile entegre bir biçimde çalışarak birçok farklı teknolojiyi kullanıyor. Seyahat ederken otomatik olarak bulunduğunuz bölgenin yerel saatine geçebiliyor. Ayrıca, hem yaşamınızla hem de iş programınızla ilgili bildirimler ve uyarılar göndererek, zamanı sizin için daha anlamlı, daha özel ve daha verimli hale getiriyor.

apple-watch-selling-pointsİletişime geçmek için daha hızlı, daha samimi bir yol.

Apple Watch kolunuzda olduğundan, iletişim için kullanmakta olduğunuz tüm yöntemlerden farklı bir yol izliyor. Ve doğrudan teninize temas ettiği için, Mesajlarınız ve bildirimleriniz yeni bir boyut kazanıyor. Bu saat ile mesaj aldığınızda teninizde “tık” şeklinde hafif bir dokunuş hissedeceksiniz.

Spor için akıllı bir yol arkadaşı.

Gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz tüm aktiviteleri, adımların sayılarını niteliğini ve sıklığını da hesaba katar. Özel kardiyo çalışmaları için ayrı bir Antrenman uygulaması da bulunuyor. Ayrıca size günlük fitness hedefleri önerir ve bu hedeflere ulaşmanız için sizi teşvik eder. Böylece hem daha iyi bir gün hem de daha sağlıklı bir yaşam geçirirsiniz.

Editör: ARBiT

 

 

cialis uk