Güvenlik Kamerası

güvenlik-kamerasiArbit Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, güvenlik kamerası montajı ve teknik servis hizmetleri vermektedir.

2003 yılında güvenlik sektörüne adım atan firmamız, güvenlik kamera sistemlerinde profesyonel hizmet anlayışı ile bugün Rize merkez, Ardeşen, Çayeli, Fındıklı, Pazar, Çamlıhemşin ilçelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Güvenlik kamerası kobi, esnaf, imalat sanayi, resmi kurum, cami, okul, cadde ve sokaklar için vazgeçilmez bir teknoloji olmuştur. Sadece hırsızlığa karşı güvenlik amaçlı değil, iş kazaları, toplumsal olaylar, trafik kazaları, cinayetler için çok önemli deli oluşturmaktadır. Caydırıcı olması dolayısı ile maneviyat ve  ahlakın bittiği yerde maalesef çözüm alternatifi olmuştur. Mekanınızda ki güvenlik kamera sistemleri sadece sizin için görev yapmamakta, o cadde ve sokağın adeta bekçisi haline gelmektedir. guvenlik-kamerasi-izleme

Firmamız müşterilerimizin güvenlik kamera sistemleri ihtiyaçlarını belirlerken, güvenliğin ne derece önemli bir ihtiyaç olduğunun bilincinde hareket etmekte, müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi tespit edip, bu ihtiyaçlar doğrultusunda bütçesine uygun sorunsuz ve güvenilir sistemler sunmaktadır. İhtiyaçlar tespit edildikten sonra montaj ve servis hizmetlerinde profesyonelliğin gerektirdiği titizlikte hizmet vermektedir.

Güvenlik ciddi bir iştir, lütfen kamera sistemleri ihtiyaçlarınızı karşılarken güvenilir ve tecrübeli firmaları tercih ediniz.

Arbit Bilgisayar ve Güvenlik sistemleri, uzun yıllar İstanbul İkitelli Organize Sanayi bölgesinde kurumsal firmaların vazgeçilmez çözüm ortağı olmuştur.  Bugün de Rize ve tüm ilçelerinde faaliyetlerini sürdürmekte olup, güvenlik kamera sistemleri profesyonel destek hizmetleri için var gücü ile çalışmaktadır.