Bu Güne Kadarki En Kişisel Teknoloji.

Bu Güne Kadarki En Kişisel Teknoloji.

“Kişisel Teknoloji” slogan ile yola çıkan Apple, teknolojiyi daha erişilebilir, daha kişisel ve daha faydalı hale getirmeyi hedeflediklerini söylüyor.

196219-640Evet şimdi, insanların teknolojiyle olan ilişkisinde yeni bir döneme imza atılıyor. Apple Watch, bugüne kadar üretilen en kişisel teknoloji ürünü. Çünkü tıpkı bir elbise gibi, üzerinizde şık bir şekilde taşımanız için dizayn edildi.

 Kusursuzca dakik bir saat.

Yıllarca, “kaliteli saat” kelimesini her işittiğimizde, zamanı dakikası dakikasına mükemmel bir şekilde doğru gösteren bir saat düşündük. Tıpkı Apple Watch gibi. Apple Watch, zamanı en fazla 50 milisaniyelik sapmayla dünya zaman standartlarında gösterebilmek için, akıllı telefonunuz ile entegre bir biçimde çalışarak birçok farklı teknolojiyi kullanıyor. Seyahat ederken otomatik olarak bulunduğunuz bölgenin yerel saatine geçebiliyor. Ayrıca, hem yaşamınızla hem de iş programınızla ilgili bildirimler ve uyarılar göndererek, zamanı sizin için daha anlamlı, daha özel ve daha verimli hale getiriyor. Daha fazla hakkındaBu Güne Kadarki En Kişisel Teknoloji. oku